در حال بارگذاری ...
 • به کارگردانی پرهام اخلاقی

  «ترانه‌ای برای آیدا» در ساری اجرا می‌شود

  گروه تئاتر «آکادمی» نمایش «ترانه‌ای برای آیدا» را در ساری روی صحنه می‌برد.

  به گزارش تئاتر مازندران، این نمایش که با نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی پرهام اخلاقی تولید شده، قرار است از 27 آذر تا 10 دی هر شب از ساعت 19 در سالن آمفی‌تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اجرا شود. علیرضا قنبری مشاور کارگردان و محمد فضلی دراماتورژ «ترانه‌ای برای آیدا» هستند. سمیرا خیرآبادی، محمدجواد رحمانی آلاشتی، سید کمیل اندرزا، پرهام اخلاقی، فاطیما محسنی، عارفه عربی، امیرحسنی مهدوی، هستی اسماعیلی و طاهره عباسی هنرپیشگان این نمایش هستند.

  سعید سنبلیان(آهنگساز)، سارا فتحی(طراح پوستر و بروشور، طراح و دوخت لباس)، محسن شیدایی‌فر(دکور)، طاهره عباسی(منشی صحنه)، هستی اسماعیلی(مدیر صحنه)، مبینا شهیدانی(افکت و نور)، کاوه سعیدی(مدیر تولید)، قاسم عابد(نصب آنترپوز)، محمد حیدری(ساخت کلیپ) و حشمت فغانی(صدا) عوامل تولید «ترانه‌ای برای آیدا» هستند. این نمایش ابتدای ماه جاری در نخستین جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران نیز روی صحنه رفت و رتبه‌های دوم و سوم بازیگری مرد و سوم کارگردانی را کسب کرد.
  مطالب مرتبط

  «ستوان اینیشمور» تا جمعه در ساری می‌ماند

  «ستوان اینیشمور» تا جمعه در ساری می‌ماند

  نمایش «ستوان اینیشمور» که از 15 مرداد روی صحنه رفت، تا جمعه این هفته در سالن بلک باکس مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اجرا می‌شود.

  |

  «گیس گلابتون» به ساری آمد

  «گیس گلابتون» به ساری آمد

  نمایش «گیس گلابتون» کاری از گروه تئاتر کیمیای استان گلستان، به نویسندگی مریم روزبهانه و با کارگردانی مرتضی ملک محمودی امروز در ساری روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران