در حال بارگذاری ...
 • نمایندگان مازندران برای حضور در فجر تایید شدند

  «سوپ بوقلمون» و «بر پدر هرچی دروغگو لعنت» برای حضور در جشنواره فجر انتخاب شدند

  هیأت انتخاب آثار برگزیده جشنواره‌های استانی سی‌وششمین جشنواره تئاتر فجر، متشکل از سیامک احصایی، رضا گوران، نیما حسندخت، غلامرضا یاری و الهام کردا نتایج نهایی این بخش را اعلام کردند که در بین آثار راه یافته به بخش نهایی، نام هر دو اثر معرفی شده از جشنواره تئاتر مازندران دیده می‌شود. بر اساس نتایج اعلامی از میان ٦٠ اثر بررسی شده، ٢٠ اثر از ٢٠ استان برای شرکت در جشنواره معرفی و ١٠ اثر دیگر نیز برای اجرا در جشنواره فجر استانی انتخاب شدند.

  بنا به نظر هیأت انتخاب، نمایش «سوپ بوقلمون» به نویسندگی سید امیر رستگار و با کارگردانی سینا علیپور برای حضور در بخش برگزیدگان استانی انتخاب شد و نمایش «بر پدر هر چی دروغگو لعنت» اقتباس و کارگردانی حمیدرضا خسروی به عنوان یکی از ١٠ نمایش بخش فجر استانی برگزیده شد.

  بر اساس فراخوان جشنواره ظرفیت آثار این بخش ١٥ اثر اعلام شده بود، اما با موافقت دبیر این دوره از جشنواره ظرفیت آثار برگزیدگان استانی برای شرکت در جشنواره سی‌وششم به ٢٠ اثر افزایش یافت.
  مطالب مرتبط

  با رأی هیأت داوران

نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند
  با رأی هیأت داوران

  نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند

  بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران شب گذشته با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف و دو گروه برتر جشنواره برای معرفی به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر پایان یافت.

  |

  کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است
  کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

  سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است

  نمایش «سوپ بوقلمون» به کارگردانی سینا علیپور روز گذشته به عنوان چهارمین نمایش بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران