در حال بارگذاری ...
 • با حضور هنرمندان تئاتر قائمشهر و مسئولان

  نشست مجمع عمومی تئاتر قائمشهر برگزار شد

  نشست مجمع عمومی تئاتر قائمشهر با حضور تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر، رئیس و اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر برگزار شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایشی در قائمشهر در این نشست ضمن تشریح برخی فعالیت های انجام شده در زمینه تئاتر طی چند ماه اخیر، از در پیش گرفتن برخی اقدامات با همکاری رئیس اداره فرهنگ و اشاد اسلامی قائمشهر برای گسترش زیرساخت‌های تئاتری این شهر خبر داد.

  رجبعلی فلاح اظهار کرد: در این نشست علاوه بر اقدامات انجام شده، برخی از مشکلات و چالش‌های پیش روی توسعه تئاتر در قائمشهر نیز برای اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان شد.

  وی افزود: قائمشهر پیشینه‌ای طولانی و پررنگ در هنر نمایش دارد و هنوز هم در این شهر استعدادهخای بالقوه‌ای برای رونق تئاتر می‌توان یافت که امیدواریم با ساماندهی شدن فعالیت‌های تئاتری توسط دفتر انجمن، رونق بیشتری را در تئاتر این شهرستان شاهد باشیم.

  در این نشست، رئیس انجمن هنرهای نمایشی و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز به برخی راهکارها برای پیگیری مطالبات و مشکلات اشاره کردند. همچنین بر ضرورت تلاش بیشتر هنرمندان تئاتر این شهرستان برای ثبت گروه‌های نمایشی در طرح استقرار تأکید شد.
  مطالب مرتبط

  با حضور هنرمندان تئاتر قائمشهر

نخستین مجمع عمومی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شعبه قائمشهر برگزار شد
  با حضور هنرمندان تئاتر قائمشهر

  نخستین مجمع عمومی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شعبه قائمشهر برگزار شد

  نخستین مجمع عمومی دفتر انجمن هنرهای نمایشی شعبه قائمشهر با حضور هنرمندان تئاتر این شهرستان، نمایندگان 3 گروه ثبت شده سایه، آبینه و فرهنگ و گروه‌های فعال تئاتر قائمشهر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر در مجتمع فرهنگی هنری حر قائمشهر برگزار شد و هنرمندان قائمشهری به ...

  |

  نظرات کاربران