در حال بارگذاری ...
 • با حضور هنرمندان تئاتر قائمشهر و مسئولان

  نشست مجمع عمومی تئاتر قائمشهر برگزار شد

  نشست مجمع عمومی تئاتر قائمشهر با حضور تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر، رئیس و اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر برگزار شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، مدیر دفتر انجمن هنرهای نمایشی در قائمشهر در این نشست ضمن تشریح برخی فعالیت های انجام شده در زمینه تئاتر طی چند ماه اخیر، از در پیش گرفتن برخی اقدامات با همکاری رئیس اداره فرهنگ و اشاد اسلامی قائمشهر برای گسترش زیرساخت‌های تئاتری این شهر خبر داد.

  رجبعلی فلاح اظهار کرد: در این نشست علاوه بر اقدامات انجام شده، برخی از مشکلات و چالش‌های پیش روی توسعه تئاتر در قائمشهر نیز برای اعضای هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان شد.

  وی افزود: قائمشهر پیشینه‌ای طولانی و پررنگ در هنر نمایش دارد و هنوز هم در این شهر استعدادهخای بالقوه‌ای برای رونق تئاتر می‌توان یافت که امیدواریم با ساماندهی شدن فعالیت‌های تئاتری توسط دفتر انجمن، رونق بیشتری را در تئاتر این شهرستان شاهد باشیم.

  در این نشست، رئیس انجمن هنرهای نمایشی و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز به برخی راهکارها برای پیگیری مطالبات و مشکلات اشاره کردند. همچنین بر ضرورت تلاش بیشتر هنرمندان تئاتر این شهرستان برای ثبت گروه‌های نمایشی در طرح استقرار تأکید شد.
  مطالب مرتبط

  در جشنواره تئاتر فجر رقم خورد

«طالب و زهره» مازندران در «شهرهای نامرئی» کارگردان ایتالیایی
  در جشنواره تئاتر فجر رقم خورد

  «طالب و زهره» مازندران در «شهرهای نامرئی» کارگردان ایتالیایی

  نمایش «شهرهای نامرئی» به نویسندگی و کارگردانی پینودی بودوا هنرمند ایتالیایی، با همکاری هنرمندان گروه تئاتر «سایه» قائمشهر در بخش بین‌المللی سی‌وششمین جشنواره بین‌‌المللی تئاتر فجر در حال اجراست.

  |

  نظرات کاربران