در حال بارگذاری ...
 • از 14 مهر

  «کافه طلا» در بابلسر روی صحنه رفت

  سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) بابلسر از دیروز -۱۴ مهر- محل اجرای نمایش «کافه طلا» به کارگردانی سید میلاد ساداتی است.

  به گزارش تئاتر مازندران، اجرای «کافه طلا» به نویسندگی هادی رفیعی از جمعه گذشته در بابلسر آغاز شده و تا 21 مهر هر روز از ساعت 17:30 در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) ادامه دارد. پروانه جعفری، رها مهرابیان، علی یوسفی، ابوالفضل برارخانی و سید میلاد ساداتی هنرپیشگان این نمایش هستند.

  سعید طاهرنژاد(دراماتورژ و طراح پوستر)، هانیه برارخانی(عکاس)، افسانه طبیب‌پور و شراره ظریفی(طراح گریم)، آتنا غلام‌زاده(طراح لباس)، میلاد ساداتی(طراح صحنه)، ابوالفضل برارخانی(طراح نور)، امیررضا سالاریه(مجری نور)، تهمینه شکوفا(مدیرصحنه)، سپهر حسن‌زاده(همیارصحنه) و نوید شهسواری(ساخت، تنظیم و اجرای موسیقی) سایر فعالیت‌های تولید این نمایش را به عهده دارند.

  «کافه طلا» روایت داستانی از اعترافات چند متهم است که به خاطر شورش برای قیمت نان در عصر پهلوی متهم شدند و در جریان اعترافات آن‌ها مسایل پشت پرده و اتفاقاتی روشن می‌شود.
  مطالب مرتبط

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران